Күрестен әлем чемпионаты 1999

Уикипедия — ашық энциклопедиясынан алынған мәлімет
Мұнда ауысу: шарлау, іздеу
Еркін күрестен әлем чемпионаты 1999
Өткізуші қала Түркия Анкара, Түркия
Күндер Қазанның 7–10
Чемпиондар
Еркін күрес  Ресей
Грек-рим күресінен әлем чемпионаты 1999
Өткізуші қала Грекия Афина, Грекия
Күндер Қыркүйектің 23–25
Чемпиондар
Грек-рим күресі  Ресей
Күрестен әйелдер әлем чемпионаты 1999
Өткізуші қала Sweden Боден, Швеция
Күндер Қыркүйектің 10–12
Чемпиондар
Әйелдер  АҚШ

1999 жылғы Күрестен әлем чемпионаттары: еркін күрестен Анкара, Түркияда, ал грек-рим күресі бойынша Афина, Грекияда және әйелдер жарысы Боден, Швецияда өтті.

Медаль кестесі[өңдеу]

 Орын   Ел  Алтын Күміс Қола Барлығы
1  Ресей 4 3 2 9
2  АҚШ 3 2 1 6
3  Корея Республикасы 3 2 0 5
4  Куба 3 1 0 4
 Жапония 3 1 0 4
6  Түркия 2 1 2 5
7  Канада 1 1 1 3
8  Франция 1 1 0 2
 Қазақстан 1 1 0 2
10  Украина 1 0 1 2
11  Германия 0 3 1 4
12  Қытай 0 2 1 3
 Иран 0 2 1 3
14  Өзбекстан 0 1 2 3
15  Польша 0 1 1 2
16  Болгария 0 0 2 2
 Швеция 0 0 2 2
18  Беларусь Республикасы 0 0 1 1
 Грекия 0 0 1 1
 Израиль 0 0 1 1
 Қырғызстан 0 0 1 1
 Норвегия 0 0 1 1
Барлығы 22 22 22 66

Елдер нәтижесі[өңдеу]

Орны Ерлер еркін күресі Ерлер грек-рим күресі Әйелдер еркін күресі
Ел Ұпай Ел Ұпай Ел Ұпай
1  Ресей 48  Ресей 40  АҚШ 47
2  АҚШ 45  Куба 38  Жапония 46
3  Түркия 45  Корея Республикасы 32  Қытай 29.5
4  Иран 34  Қазақстан 26  Ресей 29
5  Өзбекстан 30  Түркия 26  Канада 24
6  Корея Республикасы 28  Беларусь Республикасы 25  Venezuela 22
7  Украина 24  Мажарстан 22  Украина 20.5
8  Куба 20  Германия 19  Швеция 20
9  Болгария 18  Швеция 18  Норвегия 20
10  Германия 17  Болгария 16  Франция 17

Медал қорытындысы[өңдеу]

Ерлер еркін күресі[өңдеу]

Салмақ дәрежелері Алтын Күміс Қола
54 kg  Kim Woo-Yong
Корея Республикасы (KOR)
 Adkham Achilov
Өзбекстан (UZB)
 Oleksandr Zakharuk
Украина (UKR)
58 kg  Harun Doğan
Түркия (TUR)
Үлгі:Country data IRI  Damir Zakhartdinov
Өзбекстан (UZB)
63 kg  Elbrus Tedeyev
Украина (UKR)
 Jang Jae-Sung
Корея Республикасы (KOR)
 Ramil Islamov
Өзбекстан (UZB)
69 kg  Daniel Igali
Канада (CAN)
 Lincoln McIlravy
АҚШ (USA)
 Yüksel Şanlı
Түркия (TUR)
76 kg  Adam Saitiev
Ресей (RUS)
 Alexander Leipold
Германия (GER)
 Adem Bereket
Түркия (TUR)
85 kg  Yoel Romero
Куба (CUB)
 Khadzhimurad Magomedov
Ресей (RUS)
 Les Gutches
АҚШ (USA)
97 kg  Sagid Murtazaliev
Ресей (RUS)
Үлгі:Country data IRI  Marek Garmulewicz
Польша (POL)
130 kg  Stephen Neal
АҚШ (USA)
 Andrey Shumilin
Ресей (RUS)
Үлгі:Country data IRI

Ерлер грек-рим күресі[өңдеу]

Салмақ дәрежелері Алтын Күміс Қола
54 kg  Lázaro Rivas
Куба (CUB)
 Ha Tae-Yeon
Корея Республикасы (KOR)
 Alfred Ter-Mkrtychyan
Германия (GER)
58 kg  Kim In-Sub
Корея Республикасы (KOR)
 Юрий Мельниченко
Қазақстан (KAZ)
Үлгі:Country data BUL
63 kg  Мкхитар Размикович Манукян
Қазақстан (KAZ)
 Şeref Eroğlu
Түркия (TUR)
 Michael Beilin
Израиль (ISR)
69 kg  Son Sang-Pil
Корея Республикасы (KOR)
 Aleksandr Tretyakov
Ресей (RUS)
Үлгі:Country data BLR
76 kg  Nazmi Avluca
Түркия (TUR)
 Yvon Riemer
Франция (FRA)
 Dimitrios Avramis
Грекия (GRE)
85 kg  Luis Enrique Méndez
Куба (CUB)
 Thomas Zander
Германия (GER)
 Raatbek Sanatbayev
Қырғызстан (KGZ)
97 kg  Gogi Koguashvili
Ресей (RUS)
 Andrzej Wroński
Польша (POL)
 Mikael Ljungberg
Sweden (SWE)
130 kg  Aleksandr Karelin
Ресей (RUS)
 Héctor Milián
Куба (CUB)
Үлгі:Country data BUL

Әйелдер еркін күресі[өңдеу]

Салмақ дәрежелері Алтын Күміс Қола
46 kg  Tricia Saunders
АҚШ (USA)
 Zhong Xiue
Қытай Халық Республикасы (CHN)
 Inga Karamchakova
Ресей (RUS)
51 kg  Seiko Yamamoto
Жапония (JPN)
 Erica Sharp
Канада (CAN)
 Gao Yanzhi
Қытай Халық Республикасы (CHN)
56 kg  Anna Gomis
Франция (FRA)
 Mariko Shimizu
Жапония (JPN)
 Gudrun Høie
Norway (NOR)
62 kg  Ayako Shoda
Жапония (JPN)
 Meng Lili
Қытай Халық Республикасы (CHN)
 Lotta Andersson
Sweden (SWE)
68 kg  Sandra Bacher
АҚШ (USA)
 Anita Schätzle
Германия (GER)
 Anna Shamova
Ресей (RUS)
75 kg  Kyoko Hamaguchi
Жапония (JPN)
 Kristie Marano
АҚШ (USA)
 Christine Nordhagen
Канада (CAN)

Сыртқы сілтемелер[өңдеу]