Су спорты түрлерінен әлем чемпионаты 2015

Уикипедия — ашық энциклопедиясынан алынған мәлімет
Jump to navigation Jump to search

Су спорты түрлерінен әлем чемпионаты 2015 немесе FINA 16-шы әлем чемпионаты ресейлік Қазан қаласында 2015 жылдың 24 шілде - 9 тамыз күндері аралығында өтеді.[1]

Жарыстар 6 спорт түрінен өткізіледі: жүзу, синхронды жүзу, суға секіру, хай-дайвинг, ашық суда жүзу және су добы.

Күнтізбе[өңдеу]

Ашылу салтанаты 2015 жылдың 24 шілде күні «Татнефть-Арена» мұз сарайында өтті, ал жабылу салтанаты сол жерде 9 шілде күні өткізіледі[2].

1  Финалдар саны
●  Квалификациялық кезең
Шілде—тамыз 2015 24 Жм 25 Сб 26 Жс 27 Дс 28 Сс 29 Ср 30 Бс 31 Жм 1 Сб 2 Жс 3 Дс 4 Сс 5 Ср 6 Бс 7 Жм 8 Сб 9 Жс Медальдар
жиынтығы
Суға секіру 2 1 2 2 1 1 1 1 2 13
Хай-дайвинг 1 1 2
Ашық суда жүзу 2 1 1 1 2 7
Жүзу 4 4 5 5 5 5 6 8 42
Синхронды жүзу 1 2 1 1 2 1 1 9
Су добы 1 1 2
Медальдар жиынтығы 5 3 4 3 2 4 2 4 6 4 6 6 5 6 7 8 75
Барлығы 5 8 12 15 17 21 23 27 33 37 43 49 54 60 67 75

Әлем рекордтары[өңдеу]

Дата Жүзуші Бағдарлама түрі Рекордтық уақыт
02/08 Швеция Сара Шёстрём 100 м баттерфляй 55 с 74
03/08 Америка Құрама Штаттары Кэти Ледеки 1500 м е/с 15 мин 27 с 71
03/08 Швеция Сара Шёстрём 100 м баттерфляй 55 с 64
03/08 Мажарстан Катинка Хоссу 200 м к/ж 2 мин 06 с 12
04/08 Оңтүстік Африка Республикасы Камерон ван дер Бург 50 м брасс 26 с 62
04/08 Ұлыбритания Адам Пити 50 м брасс 26 c 42
04/08 Америка Құрама Штаттары Кэти Ледеки 1500 м е/с 15 мин 25 с 48

Жүзу[өңдеу]

Ерлер[өңдеу]

Бағдарлама түрі Алтын Күміс Қола
Еркін стиль
50 м Франция Флоран Маноду — 21,19
Франция
АҚШ Натан Эдриан — 21,52
АҚШ
Бразилия Бруно Фратус — 21,55
Аргентина
100 м Қытай Халық Республикасы Нин Цзэтао — 47,84
Қытай
Аустралия Камерон Макэвой — 47,95
Австралия
Аргентина Федерико Грабич — 48,12
Аргентина
200 м Ұлыбритания Джеймс Гай — 1:45,14 Sport records icon NR.png
Ұлыбритания
Қытай Халық Республикасы Сунь Ян — 1:45,20
Қытай
Германия Пауль Бидерман — 1:45,38
Германия
400 Қытай Халық Республикасы Сунь Ян — 3:42,58
Қытай
Ұлыбритания Джеймс Гай — 3:43,75 Sport records icon NR.png
Ұлыбритания
Канада Райан Кохрейн — 3:44,59
Канада
800 м Қытай Халық Республикасы Сунь Ян — 7:39,96
Қытай
Италия Грегорио Пальтриньери — 7:40,81
Италия
Аустралия Мак Хортон — 7:44,02
Австралия
1500 м
Брасс
50 м Ұлыбритания Адам Пити — 26,51
Ұлыбритания
Оңтүстік Африка Республикасы Камерон ван дер Бург — 26,66
ОАР
АҚШ Кевин Кордес — 26,86
АҚШ
100 м Ұлыбритания Адам Пити — 58,52
Ұлыбритания
Оңтүстік Африка Республикасы Камерон ван дер Бург — 58,59
ОАР
Ұлыбритания Росс Мердок — 59,09
Ұлыбритания
200 м Германия Марко Кох — 2.07,76
Германия
АҚШ Кевин Кордес — 2.08,05
АҚШ
Мажарстан Даниель Дьюрта — 2:08,10
Мажарстан
Баттерфляй
50 м Франция Флоран Маноду — 22,97
Франция
Бразилия Николас Сантос — 23,09
Бразилия
Мажарстан Ласло Чех — 23,15
Мажарстан
Польша Конрад Черняк — 23,15
Польша
100 м
200 м Мажарстан Ласло Чех — 1.53,48
Мажарстан
Оңтүстік Африка Республикасы Чад ле Кло — 1.53,48
ОАР
Польша Ян Свитковский — 1.54,10
Польша
Арқамен жүзу
50 м
100 м Аустралия Митч Ларкин — 52,40
Австралия
Франция Камиль Лакур — 52,48
Франция
АҚШ Мэтт Гриверс — 52,66
АҚШ
200 м Аустралия Митч Ларкин — 1.53,58
Австралия
Польша Радослав Кавенцкий — 1.54,55
Польша
Ресей Евгений Рылов — 1.54,60
Ресей
Комплекстік жүзу
200 м АҚШ Райан Лохте — 1.55,81
АҚШ
Бразилия Тьягу Перейра — 1.56,65
Бразилия
Қытай Халық Республикасы Ван Шунь — 1.56,81
Қытай
400 м
Эстафеталар
Эстафета 4×100 м/еркін стиль  Франция — 3:10,74
Мехди Метелла (48 с 37)
Флоран Маноду (47 с 93)
Фабьен Жило (47 с 08)
Жереми Стравьюс (47 с 36)

Лорис Бурелли
Клеман Миньон

 Ресей — 3:11,19
Андрей Гречин (48 с 60)
Никита Лобинцев (47 с 98)
Владимир Морозов (46 с 95)
Александр Сухоруков(47 с 66)

Данила Изотов

 Италия — 3:12,53
Лука Дотто (48 с 75)
Марко Орси (47 с 75)
Микеле Сантуччи (48 с 48)
Филиппо Маньини (47 с 55)

Эстафета 4×200 м/еркін стиль  Ұлыбритания — 7.04,33
Дэниэл Уоллес (1 мин 47 с 04)
Роберт Ренвик (1 мин 45 с 98 )
Калум Джарвис (1 мин 46 57)
Джеймс Гай (1 мин 44 с 74)

Николас Грэйнджер
Данкан Скотт

 АҚШ — 7.04,75
Райан Лохте (1 мин 45 с 71)
Конор Дуайер (1 мин 45 с 33)
Рид Мэлоун (1 мин 46 с 92)
Майкл Уайсс (1 мин 46 с 79)

Майкл Клу

Аустралия Австралия — 7.05,34
Камерон Макэвой (1 мин 46 с 46)
Дэвид Маккион (1 мин 47 с 05)
Дэниэл Смит (1 мин 46 с 38)
Томас Фрэйзер-Холмс (1 мин 45 с 45)

Грант Хэкетт
Курт Херцог

Аралас эстафета 4x100 м

Sport records icon WR.png Әлем рекорды | Sport records icon CR.png Чемпионат рекорды | Sport records icon OR.png Олимпиада рекорды | Sport records icon NR.png Ұлттық рекорд | Sport records icon PR.png Жеке рекорд | Sport records icon SB.png Маусымның үздік нәтижесі | Sport records icon WL.png Әлемдегі жылдың ең үздік нәтижесі

Әйелдер[өңдеу]

Бағдарлама түрі Алтын Күміс Қола
Еркін стиль
50 м
100 м Аустралия Бронте Кэмпбелл — 52,52
Австралия
Швеция Сара Шёстрём — 52,70
Швеция
Аустралия Кейт Кэмпбелл — 52,82
Австралия
200 м АҚШ Кэти Ледеки — 1:55,16
АҚШ
Италия Федерика Пеллегрини — 1:55,32
Италия
АҚШ Мисси Франклин — 1:55,49
АҚШ
400 м АҚШ Кэти Ледеки — 3:59,13 Sport records icon CR.png
АҚШ
Нидерланд Шарон ван Роувендал — 4:03,02 Sport records icon NR.png
Нидерландлар
Аустралия Джессика Эшвуд — 4:03,34
Австралия
800 м
1500 м АҚШ Кэти Ледеки — 15:25,48 Sport records icon WR.png
АҚШ
Жаңа Зеландия Лорен Бойл — 15:40,14
Жаңа Зеландия
Мажарстан Богларка Капаш — 15:47,09 Sport records icon NR.png
Мажарстан
Брасс
50 м
100 м Ресей Юлия Ефимова — 1:05,66
Ресей
Литва Рута Мейлутите — 1:06,36
Литва
Ямайка Алия Аткинсон — 1:06,42
Ямайка
200 м Жапония Канако Ватанабэ — 2.21,15
Жапония
АҚШ Майка Лоренс — 2.06,40
АҚШ
Испания Хессика Валь Монтеро — 2.22,76
Испания
Дания Рикке Педерсен — 2.22,76
Дания
Қытай Халық Республикасы Ши Цзинлинь — 2.22,76
Қытай
Баттерфляй
50 м Швеция Сара Шёстрём — 24,96
Швеция
Дания Джанетт Оттесен — 25,34
Дания
Қытай Халық Республикасы Лу Ин — 25,37
Қытай
100 м Швеция Сара Шёстрём — 55,64 Sport records icon WR.png
Швеция
Дания Джанетт Оттесен — 57,05
Дания
Қытай Халық Республикасы Лу Ин — 57,48
Қытай
200 м Жапония Нацуми Хоси — 2.05,56
Жапония
АҚШ Каммиль Адамс — 2.06,40
АҚШ
Қытай Халық Республикасы Чжан Юфэй — 2.06,51
Қытай
Арқамен жүзу
50 м Қытай Халық Республикасы Фу Юаньхуэй — 27,11
Қытай
Бразилия Этьен Медейрус — 27,26
Бразилия
Қытай Халық Республикасы Лю Сян — 27,58
Қытай
100 м Аустралия Эмили Сибом — 58,26
Австралия
Аустралия Мэдисон Уилсон — 58,75
Австралия
Дания Ние Нильсен — 58,86
Дания
200 м
Комплекстік жүзу
200 м Мажарстан Катинка Хоссу — 2.06,12 Sport records icon WR.png
Мажарстан
Жапония Канако Ватанабэ — 2.08,45
Жапония
Ұлыбритания Сиобэн-Мэри О’Коннор — 2.08,77
Ұлыбритания
400 м
Эстафеталар
Эстафета 4×100 м/еркін стиль Аустралия Австралия — 3:31,48 Sport records icon CR.png
Эмили Сибом (53 с 92)
Эмма Маккеон (53 с 57)
Бронте Кэмпбелл (51 с 77)
Кейт Кэмпбелл (52 с 22)

Мэдисон Уилсон
Мелани Шлангер
Бронте Барратт

 Нидерландылар — 3:33,67
Раноми Кромовидьойо (53 с 30)
Мауд ван дер Мер (54 с 50)
Маррит Стенберген (53 с 88)
Фемке Хемскерк (51 с 99)

 АҚШ — 3:34,61
Мисси Франклин (53 с 68)
Марго Гир (54 с 14)
Лия Нил (53 с 70)
Симоне Мануэл (53 с 09)

Шэннон Вриленд
Эбби Вайтцель

Эстафета 4×200 м/еркін стиль  АҚШ — 7.45,37
Мисси Франклин (1 мин 55 с 95)
Леа Смит (1 мин 56 с 86)
Кэти Маклафлин (1 мин 56 с 92)
Кэти Ледеки (1 мин 55 с 64)

Сьерра Рунге
Челси Ченаулт
Шэннон Вриленд

 Италия — 7.48,41
Алиса Миццау (1 мин 57 с 50)
Эрика Муссо (1 мин 58 с 66)
Кьяра Мазини (1 мин 57 с 52)
Федерика Пеллегрини (1 мин 54 с 73)
 Қытай — 7.49,10
Цю Юйхань (1 мин 56 с 88)
Го Цзюньцзюнь (1 мин 57 с 55)
Чжан Юфэй (1 мин 58 с 73)
Шэнь До (1 мин 55 с 94)

Шао Ивень
Чжан Юань

Аралас эстафета 4x100 м

Sport records icon WR.png Әлем рекорды | Sport records icon CR.png Чемпионат рекорды | Sport records icon OR.png Олимпиада рекорды | Sport records icon NR.png Ұлттық рекорд | Sport records icon PR.png Жеке рекорд | Sport records icon SB.png Маусымның үздік нәтижесі | Sport records icon WL.png Әлемдегі жылдың ең үздік нәтижесі

Ашық суда жүзу[өңдеу]

Бағдарлама түрі Алтын Күміс Қола
Ерлер
5 км Оңтүстік Африка Республикасы Чед Хо — 55:17,6
ОАР
Германия Роб Муффельс — 55:17,6
Германия
Италия Маттео Фурлан — 55:20,0
Италия
10 км Америка Құрама Штаттары Джордан Вилимовски — 1:49:48,2
АҚШ
Нидерланд Ферри Вертман — 1:50:00,3
Нидерландылар
Грекия Спирос Янниотис — 1:50:00,7
Грекия
25 км Италия Симон Руффини — 4:53:10,7
Италия
Америка Құрама Штаттары Алекс Мейер — 4:53:15,1
АҚШ
Италия Маттео Фурлан — 4:54:38,0
Италия
Әйелдер
5 км Америка Құрама Штаттары Хейли Андерсон — 58:48,4
АҚШ
Грекия Каллиопи Араузу — 58:49,8
Грекия
Германия Финниа Вунрам — 58:51,0
Германия
10 км Франция Орели Мюллер — 1:58:04,3
Франция
Нидерланд Шарон ван Роувендал — 1:58:06,7
Нидерландылар
Бразилия Ана Марсела Кунья — 1:58:27,9
Бразилия
25 км Бразилия Ана Марсела Кунья — 5:13:47,3
Бразилия
Мажарстан Анна Олаш — 5:14:13,4
Мажарстан
Германия Ангела Маурер — 5:15:07,6
Германия
Аралас командалар
3×5  Германия
Роб Муффельс, Кристиан Райхерт, Изабель Херле
55:14,4
 Бразилия
Аллан до Кармо, Диого Вильяриньо, Ана Марсела Кунья
55:31,2
 Нидерландылар
Марсель Схоутен, Ферри Вертман, Шарон ван Роувендал
55:31,2
берілген жоқ

Sport records icon WR.png Әлем рекорды | Sport records icon CR.png Чемпионат рекорды | Sport records icon OR.png Олимпиада рекорды | Sport records icon NR.png Ұлттық рекорд | Sport records icon PR.png Жеке рекорд | Sport records icon SB.png Маусымның үздік нәтижесі | Sport records icon WL.png Әлемдегі жылдың ең үздік нәтижесі

Синхронды жүзу[өңдеу]

Бағдарлама түрі Алтын Күміс Қола
Ерікті бағдарламалар
Соло Ресей Наталья Ищенко — 97,2333
Ресей
Қытай Халық Республикасы Хуан Сюэчэнь — 95,7000
Қытай
Испания Она Карбонель — 94,9000
Испания
Дуэт Ресей — 98,2000
Наталья Ищенко
Светлана Ромашина
Қытай Халық Республикасы — 95,9000
Хуан Сюэчэнь
Сунь Вэньянь
Украина — 93,6000
Лолита Ананасова
Анна Волошина
Аралас дуэт Ресей — 91,7333
Александр Мальцев
Дарина Валитова
Америка Құрама Штаттары — 91,4667
Кристина Люм-Ундервуд
Билл Мэй
Италия — 89,3333
Марьянжела Перрупато
Джорджио Минисини
Топ Ресей — 98,4667
Влада Чигирёва, Светлана Колесниченко
Александра Пацкевич, Елена Прокофьева
Алла Шишкина, Мария Шурочкина
Анжелика Тиманина, Гелена Топилина
Қытай Халық Республикасы — 96,1333
Го Ли, Гу Сяо, Ли Ксяо Лу
Лян Синьпин, Сунь Вэньянь
Тан Мэнни, Хуан Сюэчэнь
Цзэн Чжэнь
Жапония — 93,9000
Айка Хакояма, Айко Хаяши
Юкико Инуи, Кей Марумо
Рисако Мицуи, Канами Накамаки
Мая Накамура, Кано Омата
Аска Тасаки, Каруми Йошида
Комбинация Ресей — 98,3000
Влада Чигирёва, Михаэла Каланча
Светлана Колесниченко, Лилия Низамова
Александра Пацкевич, Елена Прокофьева
Алла Шишкина, Мария Шурочкина
Анжелика Тиманина, Гелена Топилина
Дарина Валитова
Қытай Халық Республикасы — 96,2000
Го Ли, Гу Сяо, Ли Ксяо Лу
Лян Синьпин, Сунь Вэньянь
Тан Мэнни, Хуан Сюэчэнь
Цзэн Чжэнь
Жапония — 93,8000
Айка Хакояма, Айко Хаяши
Юкико Инуи, Кей Марумо
Рисако Мицуи, Канами Накамаки
Мая Накамура, Кано Омата
Аска Тасаки, Каруми Йошида
Техникалық бағдарламалар
Соло Ресей Светлана Ромашина — 95,268
Ресей
Испания Она Карбонель — 93,1284
Испания
Қытай Халық Республикасы Сунь Вэньянь — 91,5479
Қытай
Дуэт Ресей — 95,4672
Наталья Ищенко
Светлана Ромашина
Қытай Халық Республикасы — 93,3279
Хуан Сюэчэнь
Сунь Вэньянь
Жапония — 92,0079
Юкико Инуи
Рисако Мицуи
Аралас дуэт Америка Құрама Штаттары — 88,5108
Кристина Джонс
Билл Мэй
Ресей — 88,2986
Александр Мальцев
Дарина Валитова
Италия — 86,3640
Манила Фламини
Джорджио Минисини
Топ Ресей — 95,7457
Влада Чигирёва, Елена Прокофьева
Анжелика Тиманина, Светлана Колесниченко
Алла Шишкина, Гелена Топилина
Александра Пацкевич, Мария Шурочкина
Қытай Халық Республикасы — 94,4605
Го Ли, Гу Сяо, Ли Ксяо Лу
Лян Синьпин, Сунь Вэньянь
Тан Мэнни, Хуан Сюэчэнь
Цзэн Чжэнь
Жапония — 92,4133
Айка Хакояма, Айко Хаяши
Юкико Инуи, Кей Марумо
Рисако Мицуи, Канами Накамаки
Мая Накамура, Кано Омата
Аска Тасаки, Каруми Йошида

Sport records icon WR.png Әлем рекорды | Sport records icon CR.png Чемпионат рекорды | Sport records icon OR.png Олимпиада рекорды | Sport records icon NR.png Ұлттық рекорд | Sport records icon PR.png Жеке рекорд | Sport records icon SB.png Маусымның үздік нәтижесі | Sport records icon WL.png Әлемдегі жылдың ең үздік нәтижесі

Суға секіру[өңдеу]

Жеке кезең[өңдеу]

Бағдарлама түрі Алтын Күміс Қола
Ерлер
1 м Қытай Халық Республикасы Се Сыи — 485,50
Қытай
Украина Илья Кваша — 449,05
Украина
Америка Құрама Штаттары Майкл Хиксон — 428,30
АҚШ
3 м Қытай Халық Республикасы Хэ Чао — 555,05
Қытай
Ресей Илья Захаров — 547,60
Ресей
Ұлыбритания Джек Лафер — 528,90
Ұлыбритания
10 м Қытай Халық Республикасы Цю Бо — 587,00
Қытай
Америка Құрама Штаттары Дэвид Будайя — 560,20
АҚШ
Ұлыбритания Томас Дейли — 537,95
Ұлыбритания
Әйелдер
1 м Италия Таня Каньотто — 310,85
Италия
Қытай Халық Республикасы Ши Тинмао — 309,20
Қытай
Қытай Халық Республикасы Хэ Цзы — 300,30
Қытай
3 м Қытай Халық Республикасы Ши Тинмао — 383,55
Қытай
Қытай Халық Республикасы Хэ Цзы — 377,45
Қытай
Италия Таня Каньотто — 356,15
Италия
10 м Корей Халық Демократиялық Республикасы Ким Кук Хьян — 397,05
КХДР
Қытай Халық Республикасы Жэнь Цянь — 388.00
Қытай
Малайзия Панделела Ринонг Памг — 385.05
Малайзия

Sport records icon WR.png Әлем рекорды | Sport records icon CR.png Чемпионат рекорды | Sport records icon OR.png Олимпиада рекорды | Sport records icon NR.png Ұлттық рекорд | Sport records icon PR.png Жеке рекорд | Sport records icon SB.png Маусымның үздік нәтижесі | Sport records icon WL.png Әлемдегі жылдың ең үздік нәтижесі

Синхронды секірулер[өңдеу]

Бағдарлама түрі Алтын Күміс Қола
Ерлер
3 м  Қытай — 471,45
Цао Юань
Цинь Кай
 Ресей — 459,18
Евгений Кузнецов
Илья Захаров
 Ұлыбритания — 445,20
Джек Лафер
Крис Мирс
10 м  Қытай — 495,72
Чэнь Айсэнь
Линь Юэ
 Мексика — 448,89
Иван Гарсия
Херман Санчес
 Ресей — 441,33
Роман Измайлов
Виктор Минибаев
Әйелдер
3 м  Қытай — 351,30
Ши Тинмао
У Минься
 Канада — 319,47
Дженнифер Абель
Памела Уор
Аустралия Австралия — 304,20
Саманта Миллс
Эстер Цинь
10 м  Қытай — 359,52
Чэнь Жолинь
Лю Хуэйся
 Канада — 339,99
Меган Банфето
Розелин Фильон
 КХДР — 325,26
Сон Нам Хян
Ким Ун Хян
Микст
3 м  Қытай — 339,90
Ван Хань
Янь Хао
 Канада — 317,01
Дженнифер Абель
Франсуа Имбо-Дюлак
 Италия — 315,30
Таня Каньотто
Майколь Верцотто
10 м  Қытай — 350,88
Сы Яцзе
Тай Сяоху
 Канада — 309,66
Меган Банфето
Венсан Рьендо
Аустралия Австралия — 308,22
Мелисса Ву
Доминик Беджгуд
Аралас командалар  Ұлыбритания — 434,65
Томас Дейли
Ребекка Гэллантри
 Украина — 426,45
Александр Горшковозов
Юлия Прокопчук
 Қытай — 425,40
Се Сыи
Чэнь Жолинь

Sport records icon WR.png Әлем рекорды | Sport records icon CR.png Чемпионат рекорды | Sport records icon OR.png Олимпиада рекорды | Sport records icon NR.png Ұлттық рекорд | Sport records icon PR.png Жеке рекорд | Sport records icon SB.png Маусымның үздік нәтижесі | Sport records icon WL.png Әлемдегі жылдың ең үздік нәтижесі

Хай-дайвинг[өңдеу]

Бағдарлама түрі Алтын Күміс Қола
Ерлер (27 м) Ұлыбритания Гари Хант
Ұлыбритания
629,30 Мексика Джонатан Паредес
Мексика
596,45 Ресей Артём Сильченко
Ресей
593,95
Әйелдер (20 м) Америка Құрама Штаттары Рэйчел Симпсон
АҚШ
156,70 Америка Құрама Штаттары Сесиль Карлтон
АҚШ
145,70 Беларусь Яна Нестерова
Беларусь
145,70

Sport records icon WR.png Әлем рекорды | Sport records icon CR.png Чемпионат рекорды | Sport records icon OR.png Олимпиада рекорды | Sport records icon NR.png Ұлттық рекорд | Sport records icon PR.png Жеке рекорд | Sport records icon SB.png Маусымның үздік нәтижесі | Sport records icon WL.png Әлемдегі жылдың ең үздік нәтижесі

Су добы[өңдеу]

Бағдарлама түрі Алтын Күміс Қола
Ерлер ? [[]]
[[]]
? [[]]
[[]]
? [[]]
[[]]
Әйелдер АҚШАҚШ НидерландНидерландылар ИталияИталия

Sport records icon WR.png Әлем рекорды | Sport records icon CR.png Чемпионат рекорды | Sport records icon OR.png Олимпиада рекорды | Sport records icon NR.png Ұлттық рекорд | Sport records icon PR.png Жеке рекорд | Sport records icon SB.png Маусымның үздік нәтижесі | Sport records icon WL.png Әлемдегі жылдың ең үздік нәтижесі

Медальдық есеп[өңдеу]

Орын Ел Gold medal world centered-2.svg Silver medal world centered-2.svg Bronze medal world centered-2.svg Medals world.svg
1  Қытай 14 10 9 33
2  АҚШ 10 9 5 24
3  Ресей 9 4 3 16
4  Ұлыбритания 7 1 5 13
5 Аустралия Австралия 5 2 6 13
6  Франция 3 1 0 4
7  Италия 2 3 8 13
8  Германия 2 1 4 7
 Жапония 2 1 4 7
10  Мажарстан 2 1 3 6
11  Бразилия 1 4 1 6
12 Оңтүстік Африка Республикасы ОАР 1 3 0 4
13  Швеция 1 1 0 2
14 Корей Халық Демократиялық Республикасы КХДР 1 0 1 2
15  Нидерландылар 0 6 0 6
16  Канада 0 4 1 5
17  Украина 0 2 1 3
18  Мексика 0 2 0 2
19  Дания 0 1 2 3
 Польша 0 1 2 3
 Испания 0 1 2 3
22  Грекия 0 1 1 2
23  Литва 0 1 0 1
Жаңа Зеландия Жаңа Зеландия 0 1 0 1
25  Аргентина 0 0 1 1
Беларусь Беларусь 0 0 1 1
 Ямайка 0 0 1 1
Малайзия Малайзия 0 0 1 1
Барлығы 60 61 62 183

Дереккөздер[өңдеу]

  1. «Kazan to host 2015 Aquatics World Championship».
  2. Программа соревнований на сайте www.fina.org.

Сыртқы сілтемелер[өңдеу]