УЕФА Чемпиондар лигасы 2022/23

Уикипедия — ашық энциклопедиясынан алынған мәлімет
Навигацияға өту Іздеуге өту
Чемпионат сипаттамасы
Өткізу уақыты

23 маусым 2022 - 10 маусым 2023

Қатысушылар саны

32

Жүлделі орындар
Турнир статистикасы
Үздік ойыншылар

Чемпиондар лигасы 2022/23 (ағылш. 2022–23 UEFA Champions League) — турнирдің 68-ші маусымы. Финалдық ойын 2023 жылы 10 маусымда Ыстанбұлдағы "Ататүрік" стадионында өтеді.

Квалификация[өңдеу | қайнарын өңдеу]

Бастапқы раунд[өңдеу | қайнарын өңдеу]

1 Команда  Нәтиже  2 Команда
1/2 финал
Левадия Эстония 1:6 Исландия Викингур
Ла Фиорита Сан-Марино 1:2 Андорра Интер Эскальдес
1 Команда  Нәтиже  2 Команда
Финал
Интер Эскальдес Андорра 0:1 Исландия Викингур

1 раунд[өңдеу | қайнарын өңдеу]

1 Команда Жалпы есеп 2 команда 1-ші ойын 2-ші ойын
Пюник Армения 2:2 пен Румыния ЧФР 0:0 2:2
Марибор Словения 2:0 Беларусь Шахтёр Солигорск 0:0 2:0
Лудогорец Болгария 3:0 Черногория Сутьеска 2:0 1:0
Ф91 Дюделанж Люксембург 3:1 Албания Тирана 1:0 2:1
Тобыл Қазақстан 1:5 Мажарстан Ференцварош 0:0 1:5
Мальмё Швеция 6:5 Исландия Викингур 3:2 3:3
Балкани Косово 1:2 Литва Жальгирис 1:1 0:1
ХИК Финляндия 2:2 пен 5:4 Латвия РФШ 1:0 1:2
Будё-Глимт Норвегия 4:3 Фарер аралдары КИ Клаксвик 3:0 1:3
Нью-Сейнтс Уэльс 1:2 Солтүстік Ирландия Линфилд 1:0 0:2
Шемрок Роверс Ирландия 3:0 Мальта Хибернианс 3:0 0:0
Лех Польша 2:5 Әзірбайжан Карабах 1:0 1:5
Шкупи Солтүстік Македония 3:2 Гибралтар Линкольн Ред Импс 3:0 0:2
Зриньски Босния және Герцеговина 0:1 Молдова Шериф 0:0 0:1
Слован Братислава Словакия 2:1 Грузия Динамо Батуми 0:0 2:1

2 раунд[өңдеу | қайнарын өңдеу]

1 Команда Жалпы есеп 2 команда 1-ші ойын 2-ші ойын
Чемпиондар жолы
Ференцварош Мажарстан 5:3 Словакия Слован Братислава 1:2 4:1
Динамо Загреб Хорватия 3:2 Солтүстік Македония Шкупи 2:2 1:0
Карабах Әзірбайжан 5:4 Швейцария Цюрих 3:2 2:2
ХИК Финляндия 1:7 Чехия Виктория Пльзень 1:2 0:5
Линфилд Солтүстік Ирландия 1:8 Норвегия Будё-Глимт 1:0 0:8
Жальгирис LTU 3:0 Швеция Мальмё 1:0 2:0
Лудогорец Болгария 4:2 Ирландия Шемрок Роверс 3:0 1:2
Марибор Словения 0:1 Солтүстік Македония Шериф 0:0 0:1
Маккаби Хайфа Израиль 5:1 Грекия Олимпиакос 1:1 4:0
Пюник Армения 4:2 Люксембург Ф91 Дюделанж 0:1 4:1
1 Команда Жалпы есеп 2 команда 1-ші ойын 2-ші ойын
Лига өкілдерінің жолы
Мидтьюлланд Дания 2:2 пен 4:3 Кипр АЕК Ларнака 1:1 1:1
Динамо Киев Украина 2:1 Түркия Фенербахче 0:0 2:1