УЕФА Еуропа лигасы 2019/20

Уикипедия — ашық энциклопедиясынан алынған мәлімет
Jump to navigation Jump to search

УЕФА Еуропа Лигасының 11-ші, УЕФА Кубогының 48-ші маусымы. Финалдық ойын 2020 жылы 27 мамырда Гданьксідегі "Энерга-Гданьск" стадионында өтеді.

Қатысушылар[өңдеу]

2019/20 жылғы турнирге 55 мемлекеттен 2015 команда қатысады.

  • 1-21 орындағы қауымдастықтардан 3 клубтан қатысады (Лихтенштейннен басқасынан).
  • 52-54 орындағы қауымдастықтардан 2 клубтан қатысады
  • Косова мен Лихтенштейннен бір клубтан қатысады.
  • УЕФА Чемпиондар Лигасының түрлі сатыларынан шығып қалған 57 клуб қатысады.

Квалификация[өңдеу]

Бастапқы іріктеу кезеңі[өңдеу]

1 Команда Жалпы есеп 2 команда 1-ші ойын 2-ші ойын
Прогрес Люксембург 2:2 Уэльс Кардифф Метрополитан 1:0
Ла Фиорита Сан-Марино 1:3 Андорра Энгордань 0:1
Сан-Жулиа Андорра 3:6 Гибралтар Еуропа 3:2
Баллимена Юнайтед Солтүстік Ирландия 2:0 Фарер аралдары НСИ 2:0
Приштина Косово 1:3 Гибралтар Сент-Джозефс 1:1
Клаксвик Фарер аралдары 9:1 Сан-Марино Тре Фиори 5:1
Барри Таун Уэльс 0:4 Солтүстік Ирландия Клифтонвилл 0:0

Бірінші іріктеу кезеңі[өңдеу]

1 Команда Жалпы есеп 2 команда 1-ші ойын 2-ші ойын
Мальмё Швеция 11:0 Солтүстік Ирландия Баллимена Юнайтед 7:0 4:0
Коннах Куэй Номадс Уэльс 3:2 Шотландия Килмарнок 1:2 2:0
Брейдаблик Исландия 1:2 Лихтенштейн Вадуц 0:0 1:2
Бранн Норвегия 3:4 Ирландия Шемрок Роверс 2:2 1:2
КуПС Финляндия 3:1 Беларусь Витебск 2:0 1:1
Ордабасы Қазақстан 3:0 Грузия Торпедо Кутаиси 1:0 2:0
Еуропа Гибралтар 0:3 Польша Легия 0:0 0:3
Гзира Юнайтед Мальта 3:3 Хорватия Хайдук 0:2 3:1
Флора Эстония 4:2 Сербия Раднички 2:0 2:2
ЦСКА (София) Болгария 4:0 Черногория Титоград 4:0 0:0
Маккаби Хайфа Израиль 5:2 Словения Мура 2:0 3:2
Дебрецен Мажарстан 4:1 Албания Кукеси 3:0
Женесс Люксембург 1:1 Қазақстан Тобыл 0:0 1:1
Стяуа Румыния 4:1 Молдова Милсами 2:0 2:1
Чукарички Сербия 8:0 Армения Бананц 3:0 5:0
Крусейдерс Солтүстік Ирландия 5:2 Фарер аралдары Б-36 2:0 3:2
Брондбю Дания 4:3 Финляндия Интер 4:1 0:2
Сент-Джозефс Гибралтар 0:10 Шотландия Рейнджерс 0:4 0:6
Корк Сити Ирландия 2:3 Люксембург Прогрес 0:2 2:1
Мольде Норвегия 7:1 Исландия КР 7:1 0:0
Ружомберок Словакия 0:4 Болгария Левски 0:2 0:2
Академия Пандев Македония Республикасы 0:6 Босния және Герцеговина Зриньски Мостар 0:3 0:3
Зета Черногория 1:5 Мажарстан МОЛ Види 1:5 0:0
Шахтёр (Солигорск) Беларусь 2:0 Мальта Хибернианс 1:0 1:0
Сперанца Молдова 0:9 Әзірбайжан Нефтчи 0:3 0:6
Олимпия Словения 4:3 Латвия РФШ 2:3 2:0
Гонвед Мажарстан 4:2 Литва Жальгирис 3:1 1:1
Радник Босния және Герцеговина 2:2 (пен-2:3) Словакия Спартак Трнава 2:0 0:2
Фола Люксембург 2:4 Грузия Чихура 1:2 1:2
Алашкерт Армения 6:1 Македония Республикасы Македония 3:1 3:0
Динамо Тбилиси Грузия 7:0 Андорра Энгордань 6:0 1:0
Широки Бриег Босния және Герцеговина 2:4 Қазақстан Қайрат 1:2 1:2
Кауно Жальгирис Литва 0:6 Кипр Аполлон 0:2 0:4
Вентспилс Латвия 3:1 Албания Теута 3:0 0:1
ДАК 1904 Словакия 3:3 Польша Краковия 1:1 2:2
Стьярнан Исландия 4:4 Эстония Левадия 2:1
Клифтонвилл Солтүстік Ирландия 1:6 Норвегия Хёугесунн 0:1 1:5
Ритеряй Литва 1:1 Фарер аралдары Клаксвик 1:1 0:0
Лиепая Латвия 3:2 Беларусь Динамо (Минск) 1:1 2:1
Сент-Патрикс Атлетик Ирландия 1:4 Швеция Норчёпинг 0:2 1:2
Абердин Шотландия 4:2 Финляндия РоПС 2:1 2:1
Бальцан Мальта 3:5 Словения Домжале 3:4 0:1
Лячи Албания 1:2 Израиль Хапоэль Б-Ш 1:1 0:1
Нарва Транс Эстония 1:6 Черногория Будучность 0:2 1:4
Сабаил Әзірбайжан 4:6 Румыния Университатя (Крайова) 2:3 2:3
Пюник Армения 5:4 Македония Республикасы Шкупи 3:3 2:1
АЕК (Ларнака) Кипр 2:0 Молдова Петрокуб 1:0 1:0

Екінші іріктеу кезеңі[өңдеу]

Чемпиондар жолы[өңдеу]

1 Команда Жалпы есеп 2 команда 1-ші ойын 2-ші ойын
Тре Пенне Сан-Марино 0:10 Литва Судува 0:5 0:5
Пяст Польша 4:4 Латвия Рига 3:2 1:2
Партизани Албания 1:2 Молдова Шериф 0:1 1:1
Арарат-Армения Армения 4:1 Гибралтар Линкольн Ред Импс 2:0 2:1
Валюр Исландия 1:5 Болгария Лудогорец 1:1 0:4
Слован Братислава Словакия 4:1 Косово Ферроникели 2:1 2:0
Санта-Колома Андорра 1:4 Қазақстан Астана 0:0 1:4
ХБ Торсхавн Фарер аралдары 2:3 Солтүстік Ирландия Линфилд 2:2 0:1
Шкендия Македония Республикасы 2:3 Люксембург Ф91 Дюделанж 1:2 1:1

Лига өкілдерінің жолы[өңдеу]

1 Команда Жалпы есеп 2 команда 1-ші ойын 2-ші ойын
Норчёпинг Швеция 3:0 Латвия Лиепая 2:0 1:0
Хапоэль Б-Ш Израиль 3:1 Қазақстан Қайрат 2:0 1:1
Арсенал (Тула) Ресей 0:4 Әзірбайжан Нефтчи 0:1 0:3
Эспаньол Испания 7:1 Исландия Стьярнан 4:0 3:1
ДАК 1904 Словакия 3:5 Грекия Атромитос 1:2 2:3
Хёугесунн Норвегия 3:2 Аустрия Штурм 2:0 1:2
АЕК (Ларнака) Кипр 7:0 Болгария Левски 3:0 4:0
Легия Польша 1:0 Финляндия КуПС 1:0 0:0
Утрехт Нидерланд 2:3 Босния және Герцеговина Зриньски 1:1 1:2
Пюник Армения 2:1 Чехия Яблонец 2:1 0:0
Лехия (Гданьск) Польша 3:5 Дания Брондбю 2:1 1:4
МОЛ Види Мажарстан 1:2 Лихтенштейн Вадуц 1:0 0:2
Габала Әзірбайжан 0:5 Грузия Динамо Тбилиси 0:2 0:3
Ени Малатьяспор Түркия 3:2 Словения Олимпия 2:2 1:0
Флора Эстония 2:4 Германия Айнтрахт (Франкфурт) 1:2 1:2
Домжале Словения 4:5 Швеция Мальмё 2:2 2:3
Мёльде Норвегия 3:1 Сербия Чукарички 0:0 3:1
Чихура Грузия 1:6 Шотландия Абердин 1:1 0:5
Гент Бельгия 7:5 Румыния Вииторул 6:3 1:2
Будучность Черногория 1:4 Украина Заря (Луганск) 1:3 0:1
ЦСКА (София) Болгария 1:1 (пен 4:3) Хорватия Осиек 1:0 0:1
Торино Италия 7:1 Мажарстан Дебрецен 3:0 4:1
Люцерн Швейцария 2:0 Фарер аралдары КИ Клаксвик 1:0 1:0
Рейнджерс Шотландия 2:0 Люксембург Прогрес 2:0 0:0
Вентспилс Латвия 6:2 Мальта Гзира Юнайтед 4:0 2:2
Страсбур Франция 4:3 Израиль Маккаби Хайфа 3:1 1:2
Млада Болеслав Чехия 4:3 Қазақстан Ордабасы 1:1 3:2
Шемрок Роверс Ирландия 3:4 Кипр Аполлон 2:1 1:3
АЗ Алкмаар Нидерланд 3:0 Швеция Хеккен 0:0 3:0
Алашкерт Армения 3:5 Румыния Стяуа 0:3 3:2
Локомотив (Пловдив) Болгария 3:3 Словакия Спартак Трнава 2:0 1:3
Вулверхэмптон Англия 6:1 Солтүстік Ирландия Крусейдерс 2:0 4:1
Арис Грекия 1:0 Кипр АЕЛ 0:0 1:0
Женесс Люксембург 0:5 Португалия Витория Гимарайнш 0:1 0:4
Гонвед Мажарстан 0:0 (пен-1:3) Румыния Университатя (Крайова) 0:0 0:0
Шахтёр (Солигорск) Беларусь 2:0 Дания Эсбьерг 2:0 0:0
Коннах Куэй Номадс Уэльс 0:4 Сербия Партизан 0:1 0:3

Үшінші іріктеу кезеңі[өңдеу]